Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna - Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna - Jodła kaukaska cena


Jednym z najpiękniejszych drzew z rodziny sosnowatych, które może być ozdobą każdego ogrodu ze względu na swój majestatyczny wygląd, jest jodła kaukaska, której cena waha się w zależności od producenta. W bardzo atrakcyjnej cenie można ją nabyć w firmie ze strony abcmosty.pl, która od wielu lat działa w tej branży i produkuje roślinki bardzo wysokiej jakości, zdrowe i piękne. Jodła ta pochodzi z okolic Morza Czarnego i gór Kaukazu i w naturalnych warunkach może dorastać do 30 m. Młode sadzonki jodły kaukaskiej mają regularny, wąski pokrój o stożkowatym kształcie, dlatego bardzo chętnie kupowane są także jako choinki.

Najwięcej szkółek z choinkami tej jodły spotkać można w Skandynawii i Kanadzie, gdzie panują optymalne dla niej warunki. Jest ona także dostępna w Polsce w firmie z podanej strony, która uprawia różne gatunki roślin zimozielonych, dostarczając pięknych i zdrowych sadzonek do ogrodów przydomowych, a także choinek. Jeśli chcesz mieć w ogrodzie zdrowo rosnące drzewo o pięknym, kolumnowym kształcie i ciemnozielonej barwie igieł, odwiedź podaną stronę i zamów roślinkę.

Skomentuj:Dodano: 2018-11-26

WWW: https://abcmosty.pl/

Telefon: 607 311 470

Miejscowość: Mosty

Adres: Mosty 5

Kod pocztowy: 72-132Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J

Goleniów

Pokaż
Card image cap

Desmo Kamil Wojsznis

Koszalin

Pokaż
Card image cap

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Szczecinek

Pokaż
© Copyright 2019 | opendancestudio.pl