Mbm Archeo - Firma archeologiczna - http://www.archeologkrakow.pl/


Mbm Archeo to firma archeologiczna działająca nieprzerwanie od 2002 roku, świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Ma swoją siedzibę w Krakowie, ale przez wiele lat zajmowała się rozmaitymi sprawami na terenie całego kraju. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie przeprowadzania nadzoru oraz badań archeologicznych, jak również innych zadań dotyczących tej dziedziny nauki.

 

Firma może się pochwalić współpracą przy szeregu inwestycji z branży budowlanej, handlowej czy działaniem dla organów administracji publicznej.

 

Zachowując pełną dbałość o rozwój, w czasie trwania wszystkich prac przedsiębiorstwo stosuje nowoczesne technologie, dzięki czemu klienci mogą liczyć na zmniejszenie kosztu oraz skrócenie czasu realizacji zadań. Wykonuje badania wykopaliskowe, powierzchniowe i sondażowe - przed rozpoczęciem inwestycji. Wspiera też wszelkie starania o zezwolenia konserwatorskie, jak również przeprowadza kwerendy w dziedzinie archeologii oraz historii. Serwis Archeologkrakow.pl opisuje szczegółowo jej działalność.

Skomentuj:Dodano: 2019-01-03

WWW: http://www.archeologkrakow.pl/

Telefon: 600 945 928

Miejscowość: Kraków

Adres: Smolenia 85

Kod pocztowy: 33-332Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

DetoksVIP

Świątniki Górne - Kraków

Pokaż
Card image cap

Master4Car

Kraków

Pokaż
Card image cap

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Kraków

Pokaż
© Copyright 2019 | opendancestudio.pl