E-pilarz - Sklep al-ko


Kończąc budowę domu, warto zastanowić się, jak będzie wyglądał teren wokół niego i jak zostanie zagospodarowany. Wiadomo, że najładniej wygląda dom otoczony zielenią i większość właścicieli decyduje się na trawnik, drzewa i krzewy. O wszystko to trzeba jednak zadbać, a do tego potrzebny będzie sprzęt, który powinien być niezawodny, trwały i długowieczny. Takie właśnie urządzenia produkuje austriacko-niemiecka firma Al-ko, a sklep z linku e-pilarz.com je sprzedaje. 

Jedną z wielu zalet samego sklepu jest to, że każdy produkt jest idealnie opisany, dzięki czemu klient ma wyobrażenie o nim i łatwiej jest podjąć mu decyzję o zakupie. Innymi jego atutami są chęć pomocy niezdecydowanym i błyskawiczna wysyłka zakupionego sprzętu.

Wracając do sprzętu tej firmy, to w asortymencie sklepu można znaleźć wszystko, co może być potrzebne wokół domu i w ogrodzie, od kosiarek różnego rodzaju począwszy, a na zamiatarkach i odśnieżarkach kończąc. W trosce o klienta marka ta wypuszcza na rynek narzędzia w trzech seriach:

  • Classic dla małych ogrodów,
  • Highline dla dużych,
  • Solo by Al-ko dla profesjonalistów.
Skomentuj:Dodano: 2019-07-24

WWW: https://e-pilarz.com/

Telefon: 603 114 962

Miejscowość: Obsza

Adres: Obsza 141

Kod pocztowy: 23-413Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Lublin

Pokaż
Card image cap

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin

Pokaż
© Copyright 2019 | opendancestudio.pl